031-14 48 00
Järntorget 3
413 04 Gothenburg
info@kanozi.se

040-23 43 33
Gråbrödersgatan 10
211 21 Malmö
info@kanozi.se

Maria Bangata 4A
118 63 Stockholm
info@kanozi.se

Office

  • Show all
    • Show all
    • Gothenburg
    • Malmö
    • Stockholm

Role

  • Show all
    • Show all
    • Management
    • Teamleader

Andreas Frid

Structural engineer

040-685 31 96 | 0763-25 02 78

andreas.frid@kanozi.se

Anna Bender

Architect

031-14 48 00

anna.bender@kanozi.se

Anna Gustavsson

Interior designer SIR/MSA/MFA

031-85 96 60| 0708-77 04 31

anna.gustavsson@kanozi.se

Anna Mitrolios

Architect SAR/MSA

031-85 96 61 | 0700-35 41 60

anna.mitrolios@kanozi.se

Caroline Bristulf Norén

Architect

031-85 96 48 | 0703-70 08 42

caroline.noren@kanozi.se

Cecilia Edfors

Key Account Manager

031-14 48 00 | 0707-73 18 00

cecilia.edfors@kanozi.se

Daniel Hohenthal

Architect, Partner, Office manager Malmö

040-23 43 46 | 0767-65 19 04

daniel.hohenthal@kanozi.se

Dave Leech

Architect SAR/MSA

031-85 96 55 | 0722-45 05 40

dave.leech@kanozi.se

Ebba Hult

Project Coordinator

040-23 43 33

ebba.hult@kanozi.se

Elin Flemming Linderholm

Architect SAR/MSA

031-85 96 58 | 0767-85 44 28

elin.flemming.linderholm@kanozi.se

Emelie Lorensson

Structural engineer

031-14 48 00

emelie.lorensson@kanozi.se

Felicia Lundin

Project Coordinator

031-85 96 49 | 0733-20 91 02

felicia.lundin@kanozi.se

Hanna Andrén

Architect

031-14 48 00

hanna.andren@kanozi.se

Hans Cullberg

Architect SAR/MSA/MFA

031-85 93 46 | 0736-85 54 53

hans.cullberg@kanozi.se

Helene Brandrup-Wognsen

Acting Manager, chairwoman

0704-21 21 43

helene.brandrup-wognsen@kanozi.se

Ida Nordesjö

Architect

On parental leave

Irma Persson Käll

Architect SAR/MSA

031-85 96 69 | 0708-12 60 89

irma.kall@kanozi.se

Jessica Wren

Architect SAR/MSA

031-85 96 67 | 0767-81 46 99

jessica.wren@kanozi.se

Joanna Bagge

Interior Stylist

031-14 48 00

joanna.bagge@kanozi.se

Johan Casselbrant

Founding Partner, Senior Architect SAR/MSA, Creative Director

031-85 96 53 | 0705-14 48 14

johan.casselbrant@kanozi.se
Kanozi är nya företagsmedlemmar hos Brain Athletics

Johan Norén

Architect SAR/MSA/SIR, Partner, CEO, Studio Manager

031-85 96 52 | 0705-14 48 07

johan.noren@kanozi.se

Johan Sarnell

Structural engineer

031-85 96 59 | 0705-54 94 16

johan.sarnell@kanozi.se

Josefin Andersson

Structural engineer

031-14 48 00

josefin.andersson@kanozi.se

Karin Axelsson

Architect SAR/MSA

031-85 96 68 | 0703-80 05 48

karin.axelsson@kanozi.se

Kia Norén

Office Coordinator

031-85 96 57 | 0709-20 35 65

kia@kanozi.se

Linn Borchert

Structural engineer

031- 85 96 36 | 0701-40 05 69

linn.borchert@kanozi.se

Lisa Jonsson

Architect SAR/MSA, Partner, VP, Office Manager

031-85 96 64 | 0767-65 19 05

lisa.jonsson@kanozi.se

Lotta Bergqvist

Interior designer SIR/MSA

040-685 31 99 | 0735-14 05 38

lotta.bergqvist@kanozi.se

Lucy Roth

Architect SAR/MSA

040-12 83 02| 0702-57 61 69

lucy.roth@kanozi.se

Maja Bajramovic

Structural engineer

031-85 96 56 | 0767-65 19 06

maja.bajramovic@kanozi.se

Malin Nilsson

Planning Architect FPR/MSA

040-23 43 33

malin.nilsson@kanozi.se

Marcus Hultberg

Architect SAR/MSA

040-12 41 09 | 0705-71 20 07

marcus.hultberg@kanozi.se

Martin Asplund

Structural engineer

040-685 31 93 | 0763-06 38 18

martin.asplund@kanozi.se

Mikael Bengtsson

Structural engineer

040-685 31 91| 0733-68 33 30

mikael.bengtsson@kanozi.se

My Lundström

Architect intern

040-23 43 33

my.lundstrom@kanozi.se

Niclas Nydewall

Architect SAR/MSA

031-85 96 63 | 0707-88 07 69

niclas.nydewall@kanozi.se

Saara Franzelius

Architect SAR/MSA

031-85 96 31 | 0733-18 31 31

saara.franzelius@kanozi.se

Sara Engström

Structural engineer

031-85 96 32 | 0706-86 71 85

sara.engstrom@kanozi.se

Sara Panadero Antunez

Architect MSA

031-85 96 42 | 0708-12 60 73

sara.panaderoantunez@kanozi.se

Susanna Åberg

Structural engineer

031-85 96 57 | 0709-66 64 90

susanna.aberg@kanozi.se

Thea Foss Henriksen

Interior designer

031- 85 96 54 | 0708-35 94 36

thea.foss.henriksen@kanozi.se

Tomas Sjöberg

Structural engineer

040-616 09 41 | 0735-13 90 34

tomas.sjoberg@kanozi.se

Ulf Barkan Pettersson

Architect

On parental leave

Ulf Dverre

Architect SAR/MSA

031-85 96 66 | 0767-65 19 08

ulf.dverre@kanozi.se

Åsa Karlsson

Architect SAR/MSA

031-85 96 39 | 0706-50 02 97

asa.karlsson@kanozi.se