Här är vi som bäst

Järntorget 3
413 04 Göteborg
031-14 48 00
info@kanozi.se

Gråbrödersgatan 8
211 21 Malmö
040-23 43 33
info@kanozi.se

Västerlånggatan 75
111 29 Stockholm
08-22 18 90
info@kanozi.se

Kontor

  • Visa alla
    • Visa alla
    • Göteborg
    • Malmö
    • Stockholm

Roll

  • Visa alla
    • Visa alla
    • Ledning
    • Marknad
    • Teamleader

Alice Dyer

Arkitekt MArch

0708-12 60 81

alice.dyer@kanozi.se

Amanda Rydenstam

Inredningsarkitekt

0733-68 33 30

amanda.rydenstam@kanozi.se

Andreas Frid

Byggnadsingenjör

0763-25 02 78

andreas.frid@kanozi.se
Anna Gustavsson Inredningsarkitekt hos Kanozi Arkitekter Göteborg

Anna Gustavsson

Inredningsarkitekt SIR/MSA/MFA

0708-77 04 31

anna.gustavsson@kanozi.se

Anna Harrysson

Arkitekt SAR/MSA

0737-30 78 65

anna.harrysson@kanozi.se

Anna Mitrolios

Arkitekt SAR/MSA

0700-35 41 60

anna.mitrolios@kanozi.se

Arash Zare

Arkitekt SAR/MSA

0763-25 09 75

arash.zare@kanozi.se

Asia Urbanska

Byggnadsingenjör

0735-35 64 49

asia.urbanska@kanozi.se

Carina Östlund

Kontorsreceptionist

0735-10 04 05

carina.ostlund@kanozi.se

Carolina Seybold

Marknadskommunikatör

0709 - 24 24 77

carolina.seybold@kanozi.se

Caroline Bristulf Norén

Arkitekt

0703-70 08 42

caroline.noren@kanozi.se

Cassiopeja Carlsson

Byggnadsingenjör

031-14 48 00

cassiopeja.carlsson@kanozi.se

Daniel Hohenthal

Arkitekt, Huvudägare

0767-65 19 04

daniel.hohenthal@kanozi.se

Danuta Nielsen

Byggnadsingenjör

0763 - 24 82 06

danuta.nielsen@kanozi.se

Dave Leech

Arkitekt SAR/MSA

0722-45 05 40

dave.leech@kanozi.se

Elin Flemming Linderholm

Arkitekt SAR/MSA

0767-85 44 28

elin.flemming.linderholm@kanozi.se

Emelie Lorensson

Byggnadsingenjör

0735-13 67 03

emelie.lorensson@kanozi.se
Eric Mattsson byggnadsingenjör på Kanozi

Eric Mattsson

Byggnadsingenjör

Föräldraledig

Eugenio Fortis arkitekt på Kanozi

Eugenio Fortis

Arkitekt SAR/MSA

0763-17 79 59

eugenio.fortis@kanozi.se

Filip Svensson

Byggnadsingenjör

0735 - 46 47 32

filip.svensson@kanozi.se

Gudny Eggertsdottir

Arkitekt SAR/MSA

0733-18 10 91

gudny.eggertsdottir@kanozi.se

Gustav Backström

Arkitekt SAR/MSA

0763 - 20 02 17

gustav.backstrom@kanozi.se

Hanna Bolin

Inredningsarkitekt

0735-13 26 50

hanna.bolin@kanozi.se

Ida Nordesjö

Arkitekt SAR/MSA

0768-06 49 41

ida.nordesjo@kanozi.se

Irma Persson Käll

Arkitekt SAR/MSA

0708-12 60 89

irma.kall@kanozi.se

Jessica Wren

Arkitekt SAR/MSA

0767-81 46 99

jessica.wren@kanozi.se

Joanna Bagge

Inredningsstylist

0708-22 93 00

joanna.bagge@kanozi.se

Johan Casselbrant

Arkitekt SAR/MSA, Huvudägare

0705-14 48 14

johan.casselbrant@kanozi.se
Kanozi är nya företagsmedlemmar hos Brain Athletics

Johan Norén

Arkitekt SAR/MSA/SIR, Huvudägare

0705-14 48 07

johan.noren@kanozi.se

Johan Sarnell

Byggnadsingenjör, Partner

0705-54 94 16

johan.sarnell@kanozi.se

Jonas Ottosson

Byggnadsingenjör

0704-41 03 54

jonas.ottosson@kanozi.se

Jonathan Book

Byggnadsingenjör

0701-45 13 86

jonathan.book@kanozi.se

Josefin Andersson

Byggnadsingenjör

0702-14 72 78

josefin.andersson@kanozi.se

Julia Rintamäki

Arkitekt/praktikant

031-14 48 00

julia.rintamaki@kanozi.se

Karin Axelsson

Arkitekt SAR/MSA

0703-80 05 48

karin.axelsson@kanozi.se

Karin Höckert

Kontorskoordinator

0735-45 82 30

karin.hockert@kanozi.se

Karolina Zätterberg

Arkitekt MSA

Föräldraledig

Kia Norén

Kontorskoordinator

0709-20 35 65

kia@kanozi.se
Lea-Vanessa Lohr arkitekt och hållbarhetsansvarig Kanozi

Lea-Vanessa Lohr

Arkitekt SAR/MSA, Ansvarig hållbarhetsfrågor

0735-14 05 38

leavanessa.lohr@kanozi.se

Linn Borchert

Byggnadsingenjör

0701-40 05 69

linn.borchert@kanozi.se

Lisa Jonsson

Arkitekt SAR/MSA, Huvudägare, Vice vd

0767-65 19 05

lisa.jonsson@kanozi.se

Lovisa Arvidsson Kvissberg

Arkitekt

0735-13 17 44

lovisa.kvissberg@kanozi.se

Lucy Roth

Arkitekt SAR/MSA

0702-57 61 69

lucy.roth@kanozi.se

Maja Bajramovic

Byggnadsingenjör

0767-65 19 06

maja.bajramovic@kanozi.se

Malin Mattsson

Arkitekt

Föräldraledig

Marcus Hultberg

Arkitekt SAR/MSA

0705-71 20 07

marcus.hultberg@kanozi.se

Maria Söderström

Arkitekt

031-14 48 00

maria.soderstrom@kanozi.se

Martin Asplund

Byggnadsingenjör

0763-06 38 18

martin.asplund@kanozi.se
Maryam Shojai byggnadsingenjör modellansvarig Kanozi

Maryam Shojai

Byggnadsingenjör, Modellansvarig

031-14 48 00

maryam.shojai@kanozi.se

Max Gerthel

Arkitekt MSA

0735-45 86 80

max.gerthel@kanozi.se

Niclas Nydewall

Arkitekt SAR/MSA, Kvalitetsansvarig, Partner

0707-88 07 69

niclas.nydewall@kanozi.se

Niklas Edvall

Arkitekt MSA

0701-50 99 51

niklas.edvall@kanozi.se

Oliver Lühr

Arkitekt, Partner

0733-68 33 40

oliver.luhr@kanozi.se

Pia Borg

HR och administrativt ansvarig, Partner

0767-65 19 35

pia.borg@kanozi.se

Pia-Cally Wendt

Inredningsarkitekt

0702-22 13 62

pia-cally.wendt@kanozi.se

Saara Franzelius

Arkitekt SAR/MSA

Föräldraledig

Sandra Christensson

Arkitekt SAR/MSA

0767-85 40 79

sandra.christensson@kanozi.se
Sanna Johnels arkitekt på Kanozi

Sanna Johnels

Arkitekt SAR/MSA

0735-31 53 50

sanna.johnels@kanozi.se

Sara Langenius

Civilingenjör

0706-86 71 85

sara.langenius@kanozi.se

Sara Panadero Antunez

Arkitekt MSA

0708-12 60 73

sara.panaderoantunez@kanozi.se

Sigurlin Steinbergsdottir

Arkitekt

Föräldraledig

Simon Klamborn

Arkitekt A MSA

Föräldraledig

Susanna Åberg

Byggnadsingenjör

Föräldraledig

Thea Foss Henriksen

Inredningsarkitekt

0708-35 94 36

thea.foss.henriksen@kanozi.se

Tomas Sjöberg

Byggnadsingenjör

0735-13 90 34

tomas.sjoberg@kanozi.se

Ulf Barkan Pettersson

Arkitekt

0767-65 19 07

ulf.pettersson@kanozi.se

Ulf Dverre

Arkitekt SAR/MSA, Partner

0767-65 19 08

ulf.dverre@kanozi.se

Viktor Eliasson

Planeringsansvarig

0709-14 34 64

viktor.eliasson@kanozi.se

Åsa Jentsch

Arkitekt SAR/MSA

0708-11 34 48

asa.jentsch@kanozi.se

Åsa Karlsson

Arkitekt SAR/MSA

0706-50 02 97

asa.karlsson@kanozi.se