Här kan du rösta på Kanozi!

Fyra nomineringar till ”Sveriges snyggaste kontor 2017”:

Kanozi Arkitekter har varit delaktiga i utformningen av fyra kontor som är med och tävlar om titeln Sveriges snyggaste. Tävlingen arrangeras av Fastighetssverige och magasinet Lokalnytt. Fram till 22 oktober kan du rösta på din favorit.
Mäklarbyrån Eklund Stockholm New Yorks göteborgskontor, teknikföretaget Smart Eye och fastighetsbolaget Castellums båda kontor i Göteborg och Stockholm är de nominerade kontoren där Kanozi varit involverade. Prisutdelning och presentation av det vinnande kontoret sker på Stora Kontorsdagen i Stockholm 9 november. Här röstar du:

Smart Eye

”Kretskortet går som en röd tråd genom inredningens olika funktioner.”

Rösta här: http://ssk.lokalnytt.se/info/20322

Smart Eye, Göteborg Kanozi Arkitekter
Foto: Bert Leandersson

(Kanozi arkitekt och inredningsarkitekt.)

 

Castellum Göteborg

”Ett kontor skapat efter ett av Castellums värdeord ”Människan i centrum”, här känner såväl medarbetare som besökare sig välkomna. Design och funktion genomsyrar konceptet.”

Rösta här: http://ssk.lokalnytt.se/info/20333

Castellum Gbg

(Kanozi arkitekt och inredningsarkitekt.)

 

Castellum Stockholm

”Framtaget koncept från Göteborg applicerades även här.”

Rösta här: http://ssk.lokalnytt.se/info/20329

Castellum Sthlm

(Kanozi konceptframtagare.)

 

Eklund Stockholm New York

”Vårt varumärke står för kvalitet och lyx och vårt nya kontor i Göteborg är en spegling av detta.”

Rösta här: http://ssk.lokalnytt.se/info/20334

Eklung Sthlm NY

(Kanozi arkitekt och ansvarig för platsbyggd fast inredning i samarbete med Maria Kangärde.)

 

Nyhetsbrev

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev håller du dig uppdaterad om vad vi arbetar med, spännande nyheter och aktualiteter.

Genom att klicka på skicka godkänner du att vi använder din e-mail till utskick. Läs mer i vår integritetspolicy.